image
Parsiyel Servis

Tüm taşıma modlarında Parsiyel (Grupaj) hizmetimiz sayesinde sizlere dünyanın her yerine güvenilir ve hızlı gönderim temin ediyoruz. Parsiyel seçeneğimiz ile müşterilerimiz önemli bir bütçe avantajı elde ederken, aynı zamanda sevkiyat a..

image
Deniz Taşımacılığı

Uluslararası kargo taşımalarında deniz yolunun tercih edildiği taşıma modelidir. Bu işlem bütün ticaret gemilerini içermektedir. Yük taşımacılığının günümüzde üçte biri deniz yolu  ile gerçekleştirilmektedir. Denizyolu taşımac..

image
Kara Taşımacılığı

YESNAK kendi filosuyla gerçekleştirdiği parsiyel ve komple kara nakliye yüklemeleri ağırlıklı Avrupa ile İstanbul, İzmir ve Adana bölgelerinden yapılmaktadır. Her hafta ithalat ve ihracat araçlarımız karşılıklı olarak ağırlıklı Alm..

image
Proje Taşımacığı

Ağır ve hacimli yükleri profesyonel ekibiyle planlayıp yöneterek güvenle istenilen noktaya ulaştırmaktadır. Reaktör Taşımacılığı Transformatör Taşımacılığı Jeneratör Taşımacılığı Yat/Motor yat Taşımacılığı Türbin Taş..

image
Hava Taşımacılığı

Hava kargo yüklemelerinizde; profesyonel acente ağımız ve birçok havayolu şirketi anlaşmalı rakamlarımız ile sizlere her noktaya ihracat ve her noktadan ithalat servisi sunuyoruz. Çıkış ve varış noktalarında sizlere hızlı, güvenili..

image
Maden Taşıma.

Dünyada maden üretim değeri itibarıyla 28’inci sırada bulunan Türkiye, maden çeşitliliği açısından 10’uncu sırada yer almaktadır. Sektörün arama, tektik, taşıma faaliyetleri için gerekli teçhizatın taşınması ve sahaya..

image
Demiryolu Taş.

Uluslararası Demiryolu taşımacılığı, firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınması noktasında çok yüksek maliyetlere katlanılmadan hizmet alınmasını sağlayan bir taşımacılık türüdür. Demiryolu taşımacılığı, güvenilir olma..

image
Özel Ekipman

İhracat servisimizin uzmanlık alanlarından biri olan Makine ticaretinde; taşmalı &taşmasız Open Top, FlatRack, Platform ve Mafi gibi tüm özel ekipman taleplerinize, uzmanlaşmış kadromuz ve spesifik olarak imzalanan kontratlarımızla cevap..